fbpx

Słownik pojęć TinyWings

Profesjonalna obsługa klienta, to również przekazanie pełnej wiedzy klientowi o produkcie. Dlatego w naszym Słowniku dowiesz się, co oznaczają wszystkie ważne terminy, określające pojazdy akumulatorowe dla dzieci.  Z pewnością po przeczytaniu definicji oraz zapoznaniu się z naszym Poradnikiem dokonasz właściwego wyboru dla swojej pociechy!

TinyWings.pl najlepsze pojazdy akumulatorowe dla dzieci

EVA – jest to specjalne tworzywo sztuczne, które jest wykorzystywane do produkcji kół w pojazdach akumulatorowych dla dzieci. Koła wykonane z tworzywa EVA są elastyczne i zapewniają lepszy komfort. W pozostałych przypadkach mają zastosowanie potocznie nazywane koła “plastikowe”. Koła pompowane nie są stosowane z uwagi na ich kłopotliwą eksploatacje. 

Akumulator żelowy – jest rodzaj akumulatora kwasowo-ołowiowego z żelowym elektrolitem. Cechuje je bezobsługowość, z uwagi na brak parowania. Akumulatorowy żelowe są również odporne na wstrząsy oraz nie muszą być ustawione w pozycji poziomej. To powoduje, że możemy korzystać z naszego pojazdu z takim akumulatorem bez obaw, że w wyniku nierównego terenu stracimy zasilanie.

Wolny start
– jest to funkcja pojazdów na akumulator, która zapewnia łagodny rozruch napędu. Dzięki tej funkcji nasze dziecko nie doświadczy “szarpnięcia” pod czas wciśnięcia pedału gazu. Jest to szczególnie ważne, gdy mamy na myśli bezpieczeństwo oraz unikanie kontuzji.

Pojazd licencjonowany
– jest to samochód, motor, jeździk lub quad dla dzieci, który został wyprodukowany za zgodą danego koncernu motoryzacyjnego. Taki pojazd cechuje się odwzorowaniem rzeczywistych obrysów oraz posiada emblematy konkretnej marki samochodu. Autka i inne pojazdy, które są wyprodukowane na licencji np. AudiMercedesa lub Maserati są droższe od modeli typu “no name”, natomiast widok naszego malucha w aucie klasy premium, z pewnością wynagrodzi nam wyższą cenę.

Norma EN71 EN62115
– jest to europejski standard produkcji zabawek zawierających podzespoły elektryczne. Norma określa zarówno jakość wykonania produktu, jak i poziom zabezpieczeń danych elementów elektrycznych i elektronicznych. Odpowiednikiem normy EN71 EN62115 jest polska norma PN-EN 62115:2005. W sklepie TinyWings.pl oferowane przez nas samochody i inne pojazdy akumulatorowe spełniają opisaną normę.

Znak CE
– jest to oznakowanie wyboru, gdzie producent deklaruje, że jego wyroby spełniają wymagania jakościowe Unii Europejskiej. Wszystkie samochodzikimotorkijeździki oraz quady dla dzieci marki TinyWings posiadają takie oznaczenie.
 
Approved 4Kids – jest to symbol jakości produktów marki TinyWings. Dbamy o to, aby nasze produkty były wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz zapewniały bezpieczeństwo naszym małym użytkownikom. Dlatego nasze pojazdy dodatkowo posiadają pasy bezpieczeństwa, czy funkcje wolnego startu oraz automatycznego hamulca.
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pojazdów akumulatorowych dla dzieci! Kliknij tutaj!