fbpx

Ranking luksusowych i nowoczesnych samochodów dla dzieci na akumulator

Auta luksusowe na akumulator dla dzieci to najchętniej wybierana alternatywa dla wózków spacerowych przez rodziców, zwane są również elektrykami – tak, jak prawdziwe pojazdy, w których prąd zastąpił m.in. paliwo. Wysokie bezpieczeństwo połączone z pełną kontrolą rodzicielską, a także nauką samodzielności i świetną zabawą, jest rekomendowanym zamiennikiem typowej spacerówki. Dziecko w przedziale wiekowym ok. 2-9 lat, w zależności od modelu, jest w stanie zawładnąć chodnikami, parkami, ulubionymi ścieżkami, a nawet placem przydomowym. Luksusowe samochody na akumulator dla dzieci są bardzo dobrze odwzorowane na pełnowymiarowych wersjach danego modelu, niektóre z nich – tak jak pojazdy dla dzieci od TinyWings – posiadają licencję oficjalnych koncernów. Jednak uwagę zwrócić przede wszystkim należy na fakt, czy dany model posiada certyfikat CE, który informuje, że zarówno użyte materiały, jak i cała konstrukcja, jest bezpieczna dla pociechy oraz sprawdzona pod kątem użytkowania przez dziecko. 

TOP 5 luksusowych samochodów elektrycznych dla dzieci

Luksusowe, szczególnie w języku miłośników czterech kółek, znaczy najbardziej nowoczesne i najbardziej wyposażone. Natomiast w rozumieniu pomniejszonych wersji aut, czyli pojazdów dla dzieci zasilanych akumulatorem, luksus wiąże się przede wszystkim z wygodą najmłodszych kierowców wewnątrz samochodu, jak i najlepszymi osiągami np. możliwością wjazdu pod górkę czy jazdy po nierównościach. Dziś przyjrzymy się topowej piątce wybranych modeli, zaznaczając ich specyfikację oraz wady i zalety.

Maserati Alfieri- luksusowe autko na akumulator

Teraz tylko 1050 zł!

Samochód na akumulator dla dzieci Maserati Alfieri

Ten nowoczesny, sportowy model samochodu dla dzieci na akumulator, jako jeden z nielicznych występuje z podwójnym fotelem. Jest idealny dla rodzeństwa nawet w różnym wieku, jednak odpowiedni będzie też dla jednej pociechy. Dedykowany jest najmłodszym w przedziale od 3 do 8 roku życia. Realistycznie odwzorowany Maserati Alfieri pracuje na silnikach 2x35W, czyli znacznie mocniejszych niż Bentley, co pozwala na płynne przewożenie dwójki dzieci jednocześnie. Jego osiągi to maksymalnie 6 km/h, które bezproblemowo osiąga posiadając kierowcę i pasażera. Dodatkowo taka specyfikacja pozwala na jazdę po pochylonej nawierzchni, jak i nierównym terenie, w tym dziurach i śliskiej powierzchni np. piasku, żwiru, kamieniach. Pilot zdalny obsługiwany przez rodzica lub opiekuna posiada wydłużony zasięg oraz funkcyjne przyciski, jak komenda “stop” bezzwłocznie zatrzymująca autko elektryczne. Podobnie jak Bentley, ten samochodzik posiada licencję i certyfikat CE. Na dziecko lub dzieci, czekają przede wszystkim dziarskie, podświetlane koła i inne przyciski oraz wskaźniki m.in. prędkościomierz. Wygodne fotele pokryte są ekoskórą oraz posiadają wyznaczone, oddzielne zagłówki. Auto prezentuje się znakomicie, czego efekt podwajają szczególnie przyciemnione szyby. Kierowca może bezpieczne kierować w pełni funkcyjnym kołem kierownicy, które zainstalowane jest tak, by nie zakłócało pasażerowi możliwości obserwowania przedpola. Dzieci do dyspozycji posiadają też lusterka boczne, działające światła oraz funkcjonalny bagażnik niewielkich wymiarów. Do autka możemy podpiąć USB z własną muzyką lub odtworzyć ją z wbudowanego radia FM.

– Najlepsze samochody terenowe dla dzieci na akumulator

Luksusowy samochodzik na akumulator Bentley EXP

Teraz tylko 619 zł!

Samochód na akumulator dla dzieci Bentley EXP

Bentley EXP rozpoznawalny jest już z daleka. Zarówno jego wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny bazuje na dokładnym odwzorowaniu, które poza różnicami wewnątrz, nie odbiega od prawdziwej perełki dla dorosłych. Tym samym, model ten może się poszczycić oficjalną licencją koncernu marki Bentley i certyfikatem bezpieczeństwa CE. Ten luksusowy samochodzik elektryczny jest typową jedynką, posiada jeden fotel zajmujący większość przestrzeni w środku pomniejszonego wnętrza. Dedykowany jest dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 8 lat. Porusza się na akumulator 2x6V/4Ah, a także posiada silniki 2x25W. To daje mu osiągi od jednego do 6 km/h oraz umożliwia bezproblemowe pokonywanie nachylonych powierzchni i jazdę po piachu czy żwirze. Pieczę nad dzieckiem ma rodzic czy opiekun, który steruje bezzakłóceniowym pilotem z wydłużonym zasięgiem, na którym przede wszystkim występuje guzik natychmiastowego zatrzymania pojazdu elektrycznego.

Na dziecko czeka miękki, pokryty ekoskórą fotel z przyjemnymi w dotyku pasami bezpieczeństwa, a także funkcyjna kierownica z charakterystycznym przecięciem u góry (niczym w wyścigówkach formuły 1), podświetlane przyciski i wskaźniki, drzwi wyścielone materiałem otwierane z obu stron – dodatkowo posiadające blokadę – realistyczne sygnały dźwiękowe, radio FM i bagażnik, czyli idealna skrytka na zabawki czy napój. Niestety w tym modelu nie ma miejsca na jeszcze jedno dziecko, dodatkowo samochodzik został pozbawiony lusterek, zamiast nich zyskujemy dodatkową lampę świetlną.

– Maserati na akumulator dla dzieci
– Bentley na akumulator dla dzieci

Bentley Continental - luksusowy samochodzik elektryczny dla dzieci

Teraz tylko 1050 zł

Samochód na akumulator dla dzieci Bentley Continental

Ten samochodzik dla dzieci na akumulator, również jest dwójką, co umożliwia rodzeństwu czy przyjaciołom w wieku 3-8 lat na wspólne podróżowanie. Podobnie jak poprzednie autka, ten model pracuje na licencji i certyfikacie CE. Wyróżnia się już z daleka, przede wszystkim dzięki nadwoziu lakierowanemu w białym kolorze i czerwonym fotelom z realnie odwzorowującym rzeczywistą skórę zwierzęcą, które posiadają osobne zagłówki i – niedostępne w poprzednim modelu – osobne pasy bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażera. Funkcjonalna kierownica również została przesunięta na lewą stronę, co umożliwia pełne manewrowanie niezakłócające osobie siedzącej obok. Napęd na przód i tył oraz akumulatory 2x6V7Ah rozpędzają pojazd do maksymalnej prędkości, jaką jest 5 km/h. Do autka za to dodano amortyzację na tylne, piankowe koła, co umożliwia wjazdy na nierówności i nachylone powierzchnię z jeszcze większą siłą niż w poprzednio omówionych modelach. To autko elektryczne dla dzieci zostało wyposażone w m.in. dziarskie, przyciemniane szyby, kolorowe przyciski, podświetlane m.in. prędkościomierze, duże lusterka ułatwiające widoczność, w pełni funkcjonalną kierownicę, realistyczne dźwięki i radio FM. Niestety pojazd pozbawiony został bagażnika.

– Ranking sportowych samochodów dla dzieci na akumulator cz. 1

Luksusowy Mercedes SLS na akumulator dla dzieci

Teraz tylko 1150 zł!

Samochód na akumulator dla dzieci Mercedes SLS AMG

Ten luksusowy model odwzorowany jest niemal jeden do jednego na licencji od Mercedesa i certyfikacie CE. Wyposażony został we wszystkie znaki szczególne realnego pojazdu oraz tylko jeden fotel kierowcy, który przypominać może typowo sportowy, kubełkowy fotel kierowcy, bowiem wyprofilowany jest tak, by pociesze było jak najbardziej komfortowo. Do bezpiecznej jazdy dodano miękkie pasy bezpieczeństwa z dwoma gąbeczkami, trudną do otwarcia przez najmłodszych blokadę drzwiczek oraz tak jak we wszystkich wspomnianych dzisiaj modelach – pilot z wydłużonym zasięgiem. Dziecko w przedziale wiekowym 3-8 lat ma do dyspozycji funkcjonalne koło kierownicy, przyciski podświetlone kolorowymi światłami, trzy szybkości, realne dźwięki, możliwość słuchania własnej muzyki z USB – niestety nie mamy tu do dyspozycji radia FM – i wiele innych. Autko pracuje na silniku 2x45W i akumulatorze 12V/7Ah, co rozpędza pojazd do 6 km/h i umożliwia płynną jazdę po wszystkich nawierzchniach, od prostych po nachylone i pełne nierówności. Dziecko może również korzystać z najbardziej pojemnego – w porównaniu do wspomnianych modeli – bagażnika.  Do tego prezentowane autko akumulatorowe posiada regulację odległości siedzenia od kokpitu pojazdu.

Audi S5 – luksusowa wersja na akumulator dla dzieci

Teraz tylko 799 zł!

Samochód na akumulator dla dzieci Audi S5

Ten model znany jest doskonale, uchodzi za jeden z najbardziej ekskluzywnych gadżetów dla dzieci w wieku 3-8 lat. Pracuje na licencji z oficjalnym koncernem Audi i posiada certyfikat CE. Jest typową jedynką, czyli samochód ten wyposażono w jeden fotel, doskonale odwzorowujący skórę zwierzęcą. Miękkie siedzisko jedynie w niektórych wersjach pozbawiono pasów bezpieczeństwa, jednak zastąpiono je trudną w obsługiwaniu przez pociechę blokadę drzwiczek. Model ten pracuje na silniku 2x35W i akumulatorze 12V/7Ah, co znacznie ułatwia jazdę po nierównych powierzchniach, w tym bezproblemowy wjazd na krawężnik, jazdę po niewielkich dziurach i wypukłościach oraz uszkodzonych nawierzchniach. Ten luksusowy samochodzik elektryczny dla dziecka rozpędza się do 4.5 km/h. Na pociechę czeka funkcjonalna kierownica, podświetlane przyciski i wskaźniki, światła nawet na lusterkach bocznych, bagażnik, możliwość podpięcia własnej muzyki na USB lub słuchania radia FM, korzystanie z realistycznych dźwięków, wygodne włączanie autka na przycisku umieszczonym na kole kierownicy oraz bardzo komfortowe korzystanie ze skrzyni biegów. Dodatkowy komfort jazdy zapewniają wbudowane amortyzatory, znajdują się one z przodu i tyłu pojazdu.

Najbardziej luksusowe autka dla dzieci na akumulator – podsumowanie

Autka dla dzieci na akumulator to gadżety umożliwiające dzieciom rozwój. Nauka poprzez doskonałą zabawę m.in. manewrowania i poznawania zasad motoryzacji już od najmłodszych lat, jest świetną opcją dla naszych pociech. Wybór idealnego modelu dla dziecka powinien bazować na, przede wszystkim, bezpieczeństwie. Przedstawione powyżej modele są godnymi zaufania i polecenia samochodami elektrycznymi, które poza tym, że są luksusowe, cechują się również wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zobacz również:

– Jeździki akumulatorowe
– Quady dla dzieci na akumulator
– Autko na akumulator dla dziewczynki
– Samochody na akumulator dla dzieci używane – czy warto?