fbpx

Quady na akumulator dla dzieci Baggy XL

Quady na akumulator dla dzieci Baggy XL – frajda i ruch na świerzym powietrzu

Teraz tylko 849 zł!

Quad dla dzieci na akumulator Baggy XL

Dziecięce quady na akumulator Baggy XL to niewiarygodna motywacja to spędzania długich godzin na podwórku. Dzieci uwielbiają ruch, akcję, aktywną zabawę. To dobra cecha i warto inwestować w zabawki dziecięce, które ów ruch wskrzeszają i pobudzają. Quad na akumulator Baggy XL jest tego świetnym przykładem i spełnieniem marzeń każdego małego fana motoryzacji. Ruch i świeże powietrze to zdrowie – głosi słynne powiedzenie i w ślad za tym quad na akumulator Baggy XL oferuje mnóstwo atrakcji i moc zabawy na podwórku dla każdego malucha od 3 do 10 roku życia.

Baggy XL posiada duże koła z pianki EVA, które zapewnią duży komfort jazdy. Do tego przednie i tylne amortyzatory oraz siedzenie wykonane z czarnej ekoskóry.

Dzięcięce quady akumulatorowe Baggy XL do złudzenia przypominają pełnowymiarowe quady dla dorosłych

Quady dla dzieci Baggy XL wizualnie przypominają najprawdziwsze duże quady dla dorosłych, tym bardziej jego mały użytkownik będzie zachwycony posiadanym pojazdem. Chcesz oderwać dziecko od monitora komputera, czy telewizora? Potrzebujesz zachęcić go do sportowych działań na świeżym powietrzu? Quady na akumulator dla dzieci Baggy XL to pojazdy – zabawki, jakich potrzebujesz. Dzięki ich solidnej, wytrzymałej konstrukcji i wielu ważnym parametrom – co przedstawiamy poniżej – quad na akumulator Baggy XL może sprostać naprawdę wysokim wymaganiom i oczekiwaniom zwłaszcza starszych dzieci w zakresie prędkości, terenu do jazdy, możliwości i funkcji quadu.

Jazda dziecięcym quadem Baggy XL na akumulator po nierównym terenie to niezapomniana przygoda

Warto dodać, że quady dla dzieci Baggy XL są idealnie przystosowane do jazdy po nierównym terenie. Począwszy od odpowiednio wydajnych silników, przez wygodne siedzenia, koła EVA, czy amortyzatory i solidny korpus. Quady akumulatorowe Baggy XL spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i zostały wyprodukowane zgodnie z normą EN 71 EN62115. Ponadto także posiadają certyfikat CE. Przykładowo quad akumulatorowy Baggy XL jest przeznaczony dla dzieci od 3 do 10 roku życia i cechuje go m.in.: funkcja tzw. – wolnego startu. Najczęściej posiadają silniki o mocy ok. 45W, łożyskowane “ciche” koła, czy siedzenia z ekoskóry. Ponadto LEDowe oświetlenie, czy możliwość złączenia muzyki sprawiają, że quad staje się absolutnie wyjątkową zabawką dla małego fana motoryzacji.

Powyżej przedstawione parametry potwierdzają wcześniejszą tezę, iż quad na akumulator Baggy XL to genialna inwestycja w ruchowy rozwój dziecka, w jego uśmiech i w dobrą zabawę. Dodatkowo wysoka jakość wykonania quadu Baggy XL stanowi atut przemawiający za pozytywną oceną wszystkich produktów i modeli z kategorii: quady dla dzieci na akumulator Baggy XL.