fbpx

Pojazdy dla dzieci na akumulator - Oferta

Pojazdy dla dzieci na akumulator - czyli zabawka, o której marzy każdy milusiński

Pojazdy akumulatorowe to nie lada gratka dla pasjonatów motoryzacji. Zarówno tych najmłodszych – z  uwagi na możliwość przemieszczania się na czterech kołach, ale także tych starszych, dla których będzie to absolutny hit – gdyż pojazdy akumulatorowe dla dzieci są drobiazgowym odzwierciedleniem oryginalnych marek wprost z prawdziwych dróg. Rodziców również kuszą duże pojazdy dla dzieci, swym nienagannym nadwoziem, kopią oryginałów w mniejszej skali i parametrami dostosowanymi na potrzeby dziecka. Takie pojazdy gwarantują niepowtarzalną zabawę, stymulują rozwój dziecka i będą tą zabawką, która zawsze kojarzyła się z pięknymi chwilami. Elektryczne pojazdy dla dzieci to nierzadko prawdziwe: ledowe oświetlenie, stacyjka na klucze, skórzane fotele, otwierane drzwi i bagażnik, dźwięki jak z prawdziwego samochodu, dźwignie biegów do zmiany, pedał gazu, czy nawet radio z możliwością podpięcia usb z muzyką.

Poniżej katalog pojazdów akumulatorowych dla dzieci od TinyWings:

 

Witamy w katalogu pojazdów akumulatorowych TinyWings. Jeżeli szukasz samodzików, jeździków, quadów lub motorków akumulatorowych dla swojego dziecka, to mamy dla Ciebie bogatą ofertę produktów niezawodnych, wykonanych z najwyższą dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Wydajne napędy, stylowe wykonanie oraz bogata funkcjonalność z pewnością zagwarantują świetną zabawę.

Akumulatorowe pojazdy dla dzieci w różnym wieku

Pojazdy dla dzieci na akumulator to opcja dla tych młodszych dzieci, jak i nieco starszych, w przedziale wiekowym do wczesnoszkolnego okresu.Samochody dla dzieci na akumulator można podzielić na: 

a) pojazdy dla dzieci – 2 lata to już wiek, kiedy mały kierowca bardzo dumnie będzie prowadził akumulatorowy pojazd. Warto zwrócić uwagę, by posiadał on pasy bezpieczeństwa, pilot do zdalnego sterowania dla rodziców, funkcję „wolny start” i  „automatyczne hamowanie z pilota”. Wszystko to w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla najmłodszych. Moc silnika nie musi być tu wyjątkowo duża, zbyt duża prędkość nawet nie jest wskazana,
b) pojazdy dla 4 latka – wystarczą dwa silniki o mocy 35-45W  każdy, prędkość ok. 6-7 km/h. W tym przypadku należy już zwrócić uwagę na wizualność samochodu na akumulator, dbałość o  szczegóły i dodatkowe gadżety i walory
c) pojazdy dla 5 latka – podobne preferencje jak powyżej u czterolatka
d) pojazdy dla 6 – 10 latka – Pojazd dla dzieci na akumulator z napędem na 4 koła, silnikami o  mocy 45 W i możliwościami rozwinięcia prędkości do nawet 10 km na godzinę to przykuje uwagę starszaków. Udźwig nawet do 35 kg.
e) pojazdy dla dziewczynek, bardzo często wybierane są te same modele, które preferują chłopcy, jednak bywa i tak, że kolor ma znacznie i przykładowo samochody na akumulator – dla przykładu mercedes różowy, będą absolutnym spełnieniem wszystkich oczekiwań.

Sprawdź różne, małe i duże pojazdy elektryczne dla najmłodszych

Wybór wśród pojazdów elektrycznych dla dzieci jest bardzo duży. W pierwszej kolejności wymienić trzeba samochody na akumulator dla dzieci. To absolutny hit, niepowtarzalna i wyjątkowa zabawka, która jak nic innego, dostarczy dziecku tyle radości i frajdy. Kolejnym rodzajem pojazdów akumulatorowych, dedykowanych najmłodszym, są jeździki na akumulator, dedykowane już od 12 miesiąca życia maluszka. Wskazać należy także bardzo ciekawe dziecięce motorki na akumulator, które do złudzenia przypominają oryginalne wersje. Ostatnimi laty pojawiły się także pojazdy, będące mniejszymi wersjami akumulatorowymi quadów, przeznaczonymi dla dzieci. Jest to także bardzo ciekawa propozycja. Wybierając idealny pojazdy na akumulator dla dziecka, warto kierować się też upodobaniami samego zainteresowanego – tym bardziej, jeśli dziecko jest już nieco starsze, to  nawet sam wybór pojazdu, będzie już dużym i bardzo ekscytującym wydarzeniem, a ponadto zyskamy pewność, że jest możliwe najbardziej trafnie wybrany.

 

Dostępne marki samochodów na akumulator dla dzieci od TinyWings: