fbpx

Obsługa klienta i warunki dostawy

W sklepie TinyWings.pl dbamy o bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów. Dlatego w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji i przesyłu danych wykorzystujemy protokół SSL oraz certyfikat kwalifikowany. Oznacza to, że wszelkie dane osobowe oraz informacje o płatnościach są przesyłane w postaci zaszyfrowanej. Dane, które nam Państwo udostępniacie są wykorzystywane wyłączenie do realizacji zamówienia, lub wymiany wiadomości pomiędzy sklepem TinyWings.pl, a Państwem.

Jedną z naszych podstawowych wartości jest Profesjonalna Obsługa Klienta. Z pewnością nie byłoby to możliwe bez sprawnej i szybkiej dostawy zamówionego produktu. Przykładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym e-sklepie były łatwe i przyjemne, a paczka znalazła się u odbiorcy w relatywnie krótkim czasie.

Realizację przesyłek powierzyliśmy firmie General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi maksymalnie 24 godziny (liczone w dniach roboczych), 1 dzień roboczy. Natomiast czas oczekiwania na przesyłkę to maksymalnie 48 godzin (liczonych w dniach roboczych), 2 dni robocze. Czas liczy się od momentu wysłania zamówienia. Łączny czas realizacji Państwa zamówienia (dostarczenia produktu) wynosi maksymalnie 72 godziny (liczone w dniach roboczych), 3 dni robocze.

Życzymy udanych zakupów,
Zespół Obsługi Klienta TinyWings.pl