fbpx

Motorek na akumulator BMW – dla dzieci

Motorek na akumulator BMW - dla dzieci. Spełnij motoryzacyjne marzenia dziecka

Motorek na akumulator BMW jest bardzo często najskrytszym marzeniem najmłodszych fanów motoryzacji. Bywa tak, że można jednoznacznie stwierdzić, że nasza pociecha ma motoryzacyjne zapędy, natomiast nawet jeśli takich nie wykazuje, to udowodnione jest empirycznie, że pojazdy na akumulator, które pozwalają się przemieszczać, są dla dzieci niezwykle kuszącą zabawką. Motorek na akumulator BMW sprawi dziecku olbrzymia radość. Przede wszystkim, bo to motor, a po drugie bo to BMW. Nawet małe brzdące wiedzą, że logo BMW to rzeczywiste pojazdy na drogach, a te nieco starsze dzieci także kojarzą markę z wyjątkowymi motocyklami, który są szybkie, sportowe i zadziorne same w sobie. Dziecięcy motorek BMW na akumulator to wierna kopia w miniaturowej wersji prawdziwego ścigacza BMW. Nawet rodzic będzie zachwycony. Dbałość o szczegóły, drobiazgowość wykonania, chromowane elementy, zadziorne malowania, no i logo BMW na motorku to wszystko sprawia, że nęci ido jazdy i daje mnóstwo frajdy.

Motorek akumulatorowy dla dzieci TinyWings BMW S1000 RR

To, co dzieci kochają najbardziej - motorek na akumulator BMW jako świetny pomysł na zabawę

Motorek na akumulator BMW - zalety

BMW motorek na akumulator może być rewelacyjnym pomysłem na prezent dla malucha – dostępne już są modele odpowiednie dla dzieci od 18 miesiąca życia. Jest to wówczas trójkołowy elektryczny motorek BMW na akumulator, który dzięki temu daje pełne bezpieczeństwo dziecku, jest bardzo stabilny, a to najważniejsze. Dodatkowo wyposażony w mechanizm hamowania, polegający na tym, iż zdjęcie stopy dziecka z pedału gazu powoduje łagodne wyhamowanie. Bardzo lekki w swej konstrukcji, bo waży około 5 kg.
Dla starszych dzieci powyżej 3 lat również można nabyć motor bmw na akumulator, w większej wersji, na dwóch kołach, ale z opcją montażu i demontażu dodatkowych bocznych kół – podobnie, jak w przypadku roweru. Polecamy zwłaszcza model: BMW s1000rr dla dzieci, który wizualnie przypomina prawdziwy i kultowy ścigacz BMW.
Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Największym atutem jest licencjonowanie motorka. To, że jest to właśnie motorek BMW na akumulator jest olbrzymim plusem. Dziecko i pewnie nie tylko Ono, rodzice też będą dumni, że w pokoju malucha garażuje pojazd z logo BMW. Taki motorek to dla dzieci dużo konkretnych zalet, do których zwłaszcza możemy zaliczyć, w zależności od modelu, m.in.:

 • łatwość montażu
 • drobiazgowość o detale, ładne wykończenie, np..: owiewka, lusterka boczne czy chromowana stopka, zegary etc.
 • komfortowy fotel z ecoskóry
 • ruszanie z kluczyka jak w prawdziwym pojeździe
 • kluczyk z logo BMW
 • realistyczne dźwięki
 • automatyczny hamulec
 • opcja montażu/demontażu dodatkowych kół bocznych
 • duże komfortowe koła typu EVA
 • światła LED dodające dodatkowej prawdziwości
 • dwa silniki o mocy po 35 W
 • akumulator w prosty sposób ładowany za pomocą dołączonej ładowarki sieciowej.

Motorki BMW na akumulator to łatwość i intuicyjność obsługi, pełne bezpieczeństwo, wysoka jakość wykonania, realistyczne wykończenie i wystarczające na potrzeby dziecka siła i moc motorku BMW. Dwa silniki o mocy 35 W świetnie radzą sobie z obciążeniem maksymalnym do 30 kg.