fbpx

Książeczka “Zagadkowe Podróże TinyWings”

Doskonale rozumiemy, że czas oczekiwania na znów naładowaną baterię może być niesamowicie długi. Dlatego specjalnie dla naszych Bystrzaków Kierownicy stworzyliśmy książeczkę pełną zagadek, kolorowanek i łamigłówek! Z pewnością wypełni ona dobrą zabawą, te chwile oczekiwania na w pełni gotowy pojazd.

Najlepsze pojazdy akumulatorowe dla dzieci

W naszych “Zagadkowych Podróżach TinyWings” klubowicze Bystrzaków Kierownicy będą mogli rysować, malować, rozwiązywać zagadki i krzyżówki. W sumie na małych kierowców czeka prawie 30 różnych zadań! 

Na pewno Bystrzaki Kierownicy doskonale poradzą sobie z kolejnymi łamigłówkami i rysunkami, natomiast mogą być i takie, gdzie pomoc rodziców będzie niezbędna 🙂 Będzie to świetny wstęp do przekazania maluchom podstawowych zasad bezpieczeństwa na drogach oraz wiedzy, co oznaczają poszczególne znaki drogowe.

Książeczkę “Zagadkowe Podróże TinyWings” w ramach Bystrzaków Kierownicy dołączamy do każdego zakupionego w naszym sklepie pojazdu akumulatorowego ZA DARMO!

Wystarczy tylko zapoznać się z naszą ofertą samochodzikówquadówmotorków i jeździków 
akumulatorowych i wybrać ten wymarzony pierwszy pojazd ! 🙂

Jeżeli szukają Państwo informacji, jaki wybrać pojazd akumulatorowy dla Waszego dziecka, serdecznie zapraszam na nasz Poradnik. Natomiast wyjaśnienie wszystkich najważniejszych określeń i funkcji opisujących pojazdy na akumulator dla dzieci, znajdą Państwa na podstronach Dla Rodziców.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Kliknij tutaj!