fbpx

Bystrzaki Kierownicy TinyWings!

TinyWings.pl najlepsze pojazdy akumulatorowe dla dzieci

Specjalnie dla naszych maluchów stworzyliśmy społeczność Bystrzaków Kierownicy TinyWings. Dokonując zakupu samochodu na akumulator lub innego pojazdu akumulatorowego dla dzieci w naszym sklepie możesz skorzystać z dodatkowych upominków dla najmłodszych.

Do każdego zamówienia dołączamy za darmo Dyplom Bystrzaka Kierownicy TinyWings! Dyplom zawiera kilka zasad, które każdy mały klubowicz powinien przestrzegać. 🙂 Dbanie o swój nowy pojazd oraz inne zabawki, czy bycie grzecznym, to tylko przykłady postaw Bystrzaków Kierownicy.

Również do każdego autka akumulatorowego lub innego pojazdu dla dzieci za darmo dołączamy tablicę rejestracyjną z imieniem Twojej pociechy! Pełen opis wraz z instrukcją zamówienia tablicy znajdą Państwo na dedykowanej podstronie kilkając tutaj.

Dodatkowo każda paczka z wybranym pojazdem marki TinyWings zawiera książeczkę Zagadkowe Podróże TinyWings. Z pewnością zapewni ona świetną zabawę dzieci z rodzicami podczas ładowania akumulatorów na kolejne przygody. Zawiera ona około 30 różnych łamigłówek i malowanek dla Bystrzaków! Więcej o Zagadkowych Podróżach TinyWings znajdziesz tutaj.

Dodatkowo dla naszych małych Bystrzaków Kierownicy przygotowaliśmy następujące upominek:

  • Opaskę odblaskową TinyWings, aby nasze dziecko było zawsze widoczne na drodze (opaska jest elastyczna i doskonale sprawdzi się na ramieniu, lub nóżce).

Mamy głęboką nadzieję, że tworząc Klub Bystrzaków Kierownicy przekażemy małym kierowcom, nie tylko super pojazd na akumulator, ale też dodatkową frajdę z upominków. Zachęcamy również do naszego działu Aktualności oraz na nasze media społecznościowe, gdzie będziemy publikowali relacje z odwiedzin u naszych Klubowiczów!