fbpx

Jeździk Maserati dla dzieci

Akumulatorowy jeździk Maserati dla dzieci - luksusowa marka w wersji licencjonowanej zabawki

Jeździk akumulatorowy TinyWings Maserati Joy biały

Luksusowa, włoska marka samochodów oferuje nam licencjonowany jeździk dla dzieci na akumulator opatrzony ekskluzywnym logo Maserati. Jak sama marka na to wskazuje jeździk Maserati to elegancka linia sportowego samochodu, opływowa, ponadczasowa sylwetka pojazdu, prosta i elegancka, a przy tym w guście zarówno rodziców jak i najbardziej zainteresowanego, małego użytkownika. Jeździki Maseratii dostępne są w kilku standardowych kolorach, prezentują wysoką jakość wykonania. Są to jeździki dla dzieci dedykowane od 12 miesiąca życia, osiągają adekwatną do tego wieku prędkość, dzięki zastosowanym 1 lub 2 silnikom o mocy ok. 25 W.

Podaruj dziecku jeździk Maserati na akumulator – czyli dużo zabawy i najwyższa jakość

Funkcjonalna zabawka dla malucha 1-2 latka - jeździk maserati dla dzieci - pomysł na prezent

Zależy nam na tym, aby dziecko cieszyło się z zabawki i wykorzystało ją w swoich codziennych aktywnościach w 100%. Jeśli do tego, zabawka pozwala stymulować rozwój dziecka, to cel jest osiągnięty. Tak właśnie będzie, gdy w pokoju malucha garażować będzie jeździk Maserati dla dzieci, który w swych wymiarach jest optymalny, więc nie jest ani za duży ani za mały. Ponad to ma bardzo wygodne siedzisko, dodające mu rzeczywistego looku – światła ledowe, wysuwane podnóżki na stopy malucha z pedałem gazu, a także wiele elementów podświetlanych, dźwiękowych, które wzmacniają atrakcyjność zabawki w oczach naszej pociechy. Dodatkowo jest to bardzo bezpieczny produkt, co potwierdzają uzyskane certyfikaty zgodności europejskiej.

Zastanawiasz się nad prezentem dla rocznego malucha? To właśnie jeździk maserati na akumulator może być genialnym pomysłem. Nie tylko wygląda rewelacyjnie, wykonany w precyzyjny sposób, ale także może spełniać kilka funkcjonalności. Otóż jeździk maserati może stanowić tradycyjny pchacz dla dziecka, doskonalący naukę chodzenia, może stanowić pojazd do przemieszczania się podczas rodzinnego spaceru, a także w domu (jego koła są miękkie i pokryte gumą, dzięki czemu, bez obaw, nie niszczą domowej podłogi). Warta również podkreślenia jest rola jeździka w rozwoju ruchowym małego dziecka. To właśnie zabawki tego typu rozwijają istotną koordynację wzrokowo-ruchową dziecka i umiejętności motoryczne.