fbpx

Formy płatności w sklepie TinyWings.pl

Dbając o bezpieczeństwo, wygodę i prostotę dokonywania płatności w naszym sklepie zdecydowaliśmy się na współpracę z serwisem Przelewy24 oraz serwisem PayPal. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Państwu bezpieczne i automatyczne płatności przelewami on-line z 37 bankami w Polsce oraz transakcje kartami płatniczymi Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Dinres Club, PBK, JCB. Dodatkowo wybierając transakcję poprzez system przelewy24 możecie Państwo dokonać transakcji BLIKiem, lub zakupić dany produkt na raty! Dodatkowo uruchomiliśmy system ratalny z bankiem Credit Agricole!

Płatność przelewem online, tradycyjnym, BLIKiem lub zakup na raty poprzez Przelewy24!

Oprócz oferowania wysokiej jakości produktów, dbamy również o elastyczność dokonywania zakupów. Dlatego poprzez serwis Przelewy24 oferujemy sprzedaż naszych pojazdów na akumulator poprzez system ratalny. Głównymi zaletami takiego rozwiązania są:

  1. Elastyczne okresy kredytowania (3-36 miesięcy),
  2. Szybkość procesu (średni czas od złożenia wniosku do pozytywnej decyzji, to około 15 minut),
  3. Brak zbędnych formalności i wizyt kuriera,
  4. Cała procedura odbywa się online.

Jeżeli cenią Państwo sobie płatność bezpośrednio za towar, oczywiście prosimy przy finalizacji zakupu o wybór opcji “Płatność za pobraniem”. Wtedy dokonacie płatności w momencie dostarczenia towaru pod wskazany adres (koszt dostawy towaru będzie wtedy wynosił od 49 zł do 149 zł w zależności od wielkości przesyłki).

Dodatkową opcją płatności w naszym sklepie jest wpłata bezpośrednio na nasze konto bankowe. Dane do przelewu otrzymają państwo, po złożeniu zamówienia z opcją przelew bankowy.

Bezpieczne płatności kartą kredytową poprzez system PayPal

PayPal to już międzynarodowy system transakcyjny gwarantujący najwyższy poziom ochrony Państwa transakcji i danych w internecie. Dokonując wyboru płatności poprzez PayPal zapłacicie Państwo swoją kartą kredytową szybko, łatwo a transakcja zostanie potwierdzona automatycznym powiadomieniem mailowym.

Raty z bankiem Credit Agricole

Dzięki współpracy z bankiem Credit Agricole możemy również zaoferować płatność za produkty w naszym sklepie za pomocą szybkich i niskich rat! Procedura ratalna jest bardzo uproszczona i nie wymaga stosu dokumentów! Więcej kliknij tutaj!